top of page
IMG_8591.JPG

Ertex Design GmbH

Düsseldorf

ertex istanbul.JPG

Ertex Private Lounge

İstanbul

Ertex Plaza & Üretim

Ankara

Ertex Otomotiv, 30 yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Sektör öncüsü olan firmamız aynı zamanda faaliyet gösterdiği alanda Türkiye’nin en tecrübeli firmasıdır. Merkezi Ankara’da bulunan firmanın, İstanbul ve Düsseldorf'ta bir şubesi bulunmaktadır, Qatar ve Duabi'de bayileri ile hizmet vermektedir

 

Firma, önümüzdeki dönemde yurtdışı faaliyetlerini geliştirmeyi hedeflemektedir ve bu doğrultuda İngiltere, ve A.B.D.’de şube açılmasına yönelik çalışmalarına devam etmektedir. Merkezinde 130 kişi çalıştıran Ertex ürünlerinin %80’ini kendi bünyesinde entegre bir şekilde üretmektedir.

Ertex Holding, 1989 yılından bu yana VIP Mercedes V-Class, Vito, VIP Mercedes Sprinter iç tasarımlarında uzmanlaşarak, lüks ve zarif bir şekilde tasarlanmış iç mekanlar sunmayı hedefliyoruz.Ertex Holding olarak, yılların birikimi ve deneyimiyle otomotiv sektörüne ülkemiz adına değer katmaya devam ediyoruz.

Tasarımda, mükemmeliyeti temsil eden özgün ve özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. İç mekanları estetik bir şekilde tasarlayarak, sürücü ve yolcuların konforunu ve rahatlığını en üst düzeye çıkarıyoruz. Lüks detaylarla donatılmış koltuklar, özel aydınlatma sistemleri, yüksek kaliteli malzemeler ve son teknoloji donanımlarla minibüslerimizi benzersiz kılıyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak görüyoruz. İhtiyaçları ve beklentileri anlamak için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyor ve özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Uzman tasarım ekibimiz, en son trendleri takip ederek, çağdaş ve yenilikçi iç mekanlar tasarlamak için sürekli olarak kendini geliştiriyor.

Ertex Holding olarak, sektörde lider ve öncü  bir konumda olmanın yanı sıra, müşterilerimize en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri sunmaya odaklanıyoruz. Mercedes minibüslerin iç tasarımında yaratıcılığı, işlevselliği ve estetiği bir araya getirerek, seyahat deneyimini dönüştürmeyi amaçlıyoruz.

Gurur duyduğumuz başarılarımız ve müşterilerimizin bize duyduğu güven, bizi sektörde tercih edilen bir marka haline getirmiştir. Ertex Holding olarak, gelecekte de yenilikçi çözümler sunmaya devam edecek ve müşterilerimize benzersiz bir deneyim yaşatmayı sürdüreceğiz.

ERTEX HOLDING

Provide a general description of the items below and introduce the services you offer. Click on the text box to edit the content.

Otomobil

Ertex Luxury Car Design

Enerji

KoçSa Enerji

İnşaat

Turizm

Armas Termal Otel

BatıPark AVM

bottom of page