top of page

ERTEX HOLDING

ercan-malkoc.jpg
Kurucu
Ercan MALKOÇ
ERY03521_edited.png
Yönetim Kurulu Başkanı
Salih MALKOÇ

 

Kurucumuz Ercan MALKOÇ, 1989 yılında kurduğu Ertex Otomotiv ile VIP Minibüs sektörünü önce Türkiye sonra bütün dünyaya kazandıran isim olmuştur, bu alanda dünyanın en tecrübeli fimasının kurucusudur. Aynı zamanda 1989 yılında kurulan Ertex Otomotiv, Ertex Holding temellerini oluşturmuştur.

 

Ertex Holding 2005 yılından itibaren her biri bir marka haline gelen, Türkiye’nin en büyük SPA merkezine sahip Armas Termal Tatil Köy ile Turizm, Yamaç Evler Projesi ve Ankara Batı Part AVM ile İnşaat sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 2022 yılında temiz, sürdürülebilir, gelecek nesillere daha temiz bir dünya için kurulan KoçSa Enerji ile ülkemize yatırımlarımızı sürdürüyoruz. 

 

Ertex Holding olarak bu yılın ardından  hedeflerimize ulaşmanın, tüm çalışanlarımızın her zamanki özverisi, azmi ile işlerimizi birlikte büyütmenin gururunu yaşıyoruz.

 

Sürdürülebilir büyüme gücümüzü Ar-Ge ve inovasyona yaptığımız yatırımlardan alıyoruz. Geçen yıllarda olduğu gibi yeni yılda da yenilikçiliğimizi besleyecek tüm projelere kaynak aktarmaya, fikir üretmeye ve inovatif kimliğimizi rekabetçi gücümüz olarak konumlandırmaya devam edeceğiz.

bottom of page