top of page

Ertex Holding, Hongqi Marka Elektrikli Araçları Türkiye'ye Getiriyor

Ertex Holding, Türkiye'nin önde gelen iş gruplarından biri olarak, sadece iş dünyasındaki yeniliklere değil, aynı zamanda ülkenin geleceğine de yatırım yapmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda, Çin'in önde gelen elektrikli araç üreticilerinden Hongqi marka araçlarla Türkiye'de satış yetkisi alarak büyük bir adım atmıştır.

Hongqi marka araçlar, çevre dostu ve yüksek teknolojiye sahip elektrikli taşıtların öncüsüdür. Bu araçlar, sürdürülebilirlik ve yenilik konularında öne çıkar ve sürücülerine yüksek performanslı ve çevre dostu bir sürüş deneyimi sunar.

Şu an için Hongqi'nin Türkiye'de resmi distribütörü bulunmamaktadır, fakat Ertex Holding Hongqi marka araçların Türkiye'satış temsilciliğini almış bulunmaktadır, bu adım, Türkiye pazarının gelecekteki elektrikli araç dönüşümüne öncülük etmeyi amaçlamaktadır. Distribütör anlaşması ilerleyen dönemlerde imzalandığında, Hongqi marka araçlar Türk tüketicilerine daha geniş bir şekilde sunulacaktır.

Bu gelişme, hem Türkiye'nin çevresel sürdürülebilirliğine hem de elektrikli araç teknolojisinin ülkede benimsenmesine katkı sağlayacaktır. Ertex Holding, Türkiye'nin yeşil ve ileri teknolojiye sahip geleceğine katkıda bulunma taahhüdünü yansıtmaktadır ve bu adım, bu taahhüdün bir göstergesidir. Türkiye'deki sürücüler, Hongqi marka elektrikli araçları keşfederken, geleceğin sürdürülebilir ulaşımına bir adım daha yaklaşacaklardır.

ERTEX HOLDING

Provide a general description of the items below and introduce the services you offer. Click on the text box to edit the content.

Otomobil

Ertex Luxury Car Design

Enerji

KoçSa Enerji

İnşaat

Turizm

Armas Termal Otel

BatıPark AVM

bottom of page